RD018 DESASTRE – 8 trax attack!

MC

Agresivní hrubá crust/hardcore špinavost až za hrob z daleké Brazílie. Osm záseků plných deprese a bezvýchodnosti, fandové Anti-Cimex a Armagedom pozor!!!
Vyšlo ve spolupráci s Phobia records.

SEZNAM SKLADEB:

Strana A:
1. Mundo Velho mp3
2. Inimigo meu
3. Questa de escolha
4. Covardia
Strana B:
5. Silencio profundo
6. Funeral na nova ordem
7. 2003
8. Estupidos demais

DATUM VYDÁNÍ: listopad 2004 (první press) & květen 2005 (druhý press)

NÁKLAD: 200 ks (první press) & 150 ks (druhý press)

DOSTUPNOST: vyprodáno

RECENZE:

Bakteria # 3 – Marek Rybenský
Brazílie je zvláštní země a doufám, že jednoho dne se do této země taky podívám. Prozatím je tu ochutnávka od kapely Desastre v podobě téhle 22 minut dlouhé kazety s osmi songy s výběrem ze samostatného 7″ a CD/LP. Kapela produkuje hrubý a smutný hardcore punk s metalovým nádechem asi jako kdybys smíchal Anti-Cimex s Armageddom. Některý songy jsou více punk rock a další zase více inklinují k metalu. Zatraceně dobrá muzika a myslím, že o kapele ještě v budoucnu hodně uslyšíme. Vydáno v kooperaci Phobia a Rage Dis Recs.

Marast # 39
Brazilci a jejich, jak už název napovídá, osmipísňová kazeta, na který jsou věci z EP Mundo Velho z roku 2001 a z CD/LP Pesadelo Real z roku 2003. Hardcore/crust kolovrátek v pomalým tempu se zpěvem v mateřštině, což je určitě plus týhle kazety. Chvílema až monotóně tepající bicí, kvílení kytar, a tak podobně, holt vliv Švédska se nezapře. Těch osm písní je tak akorát na jeden zátah, aby to nezačal bejt nudný kolovrat. Celkově ale příjemná záležitost. Na obalu najdeš i texty, ale bohužel pouze v angličtině a španělštině, takže jsem si moc nepočet :). Vydali společnými silami PHOBIA rec. a RAGE DIS rec.

Hluboká orba # 25 – Filip Fuchs
Jak už sám název napovídá, kazeta přináší jen osm válů, ale klid, zas tak krátká není – DESASTRE hoblují ponurý, hrubý hardcore/punk ve středním tempu, který může znít chvilkama kapku monotónně, ale ve chvíli, kdy se do této bezútěšné bažiny ponoříš, už nikdy nebudeš chtít jinak! Jsou zde jasně slyšitelné vlivy punkových kapel 80. let, možná i trocha old school thrash metalu. Skvělá záležitost, jen škoda, že tady kromě EP „Mundo Velho“ není kompletní i CD „Pesadelo Real“, protože to u nás stejně moc rozšířené není.

Blawa mangel crusties web
Brazílsky pomalejší crust ktorí ma za to výborný zvuk, nábojové opasky, veľké kokoty a samozrejme aj rýchle pasáže. Buklet tajtiež veľmi dobre temno spravený. Tak je čas nažhaviť walkman a ísť si vypočuť do autobusu z hlavnej stanice na konečnú.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..